window.eventStorage = window.eventStorage || [];

Származási hely: Magyarország

Tejcsokoládé liofilizált eper szeletekkel és liofilizált pirosribizli szemekkel 110 g (G110)

4210 Ft

db

db

A liofilizált eper és pirosribizli megőrzi a friss gyümölcs ízét és tápanyagtartalmát, miközben hosszú ideig eltartható és a textúrája tökéletesen alkalmassá teszi a nassolásra. Mindez a ChocoMe 43%-os kakaósan krémes tejcsokoládéjában pihen, várva az alkalmat, hogy kibontsd.

 

Tárolás: Száraz, hűvös helyen.

 

Hozzátáplálás: 3 éves kortól, kis mennyiségben, ha az allergének már be lettek vezetve, és nem tapasztaltunk érzékenységet.

chocoMe 43% tejcsokoládé (cukor, kakaómassza, kakaóvaj, teljes tejpor, sovány tejpor, emulgeálószer: szója lecitin, természetes vanília aroma, Kakaó szárazanyag tartalom legalább 43%). liofilizált pirosribizli; liofilizált eper;

 

Allergének: tejszármazék, szója.

 

A termék földimogyorót, dióféléket, szezámmagot, gabonát és tejszármazékokat is felhasználó üzemben készült!

Choco Me

Mészáros Gábor

Choco Me

Budapest

Mészáros Gábor, a chocoMe csokoládé manufaktúra alapítója, tulajdonosa rendkívül elkötelezett a csúcsminőség iránt. Elhatározta, hogy megalkotja azt a saját fejlesztésű, teljesen egyedi ízvilággal rendelkező étcsokoládé receptúrát, ami a chocoMe csokoládék zászlóshajója lesz. 

„Annak érdekében, hogy minél mélyebb gyökerekből ismerhessem meg a kakaóbabok eredetét és az érzékszervekre gyakorolt hatásának gazdagságát, és elsajátítsam, hogyan kell a legjobb minőségű kakaóbabot termeszteni, a közelmúltban számos kakaóültetvényt látogattam meg és olyan farmereket kerestem fel a Karib-térségben, akik rengeteg szaktudással rendelkeznek ezen a téren. A termőterületek feltérképezését, a kakaóbabok és különböző csokoládémasszák kóstolását követően egy kicsi, de annál professzionálisabb, Párizs melletti csokoládélaboratóriumban megalkottam azt az egyedi aromaprofillal rendelkező étcsokoládémassza receptúrát, amely felejthetetlen élményt nyújt minden egyes chocoMe Délice csokoládé fogyasztásakor”

További termékek a termelőtől

Származási hely:Magyarország

6240 Ft

56727 Ft /kg

db

Díjnyertes
Származási hely:Magyarország
Hamarosan...

6589 Ft

41181 Ft /kg

db